ערכת צבע בהתאמה אישית עד אלייך!
חייגי עכשיו: 0505-714-150

החלקת קראטין

מטרת החלקת הקראטין להחליק את השיער, אך לא פחות חשוב מכך להזין ולשקם אותו. היא יוצאת דופן מבחינת הזמן שההחלקה עצמה מחזיקה על השיער יחסית להחלקות המקבילות לה בשוק, לדוגמא :החלקה יפנית.
החומר המזין שמורחים על השיער טרם ההחלקה נקרא קראטין, מכאן שמה של ההחלקה. תפקידו של הקראטין להעניק ברק ובריאות לשיער. ניתן לומר שהייעוד המרכזי של ההחלקה הזו הינו לשקם שיער קשה שבור וסדוק ככל שיהיה, וככל שיהיה במצב קשה יותר כך החלקת הקראטין תיטיב עימו ותעניק לו מהפך של ממש בסופו של דבר.
ההחלקה מתאימה לנשים שחושפות את שיערן לשמש במידה ניכרת, בקיץ במיוחד, נשים אשר מבהירות את שיערן לעיתים קרובות ושכתוצאה מכך שיערן יבש סדוק ומפוצל ו/או נשים ששיערן לא מטופח וזקוק להזנה.
החלקת הקראטין מיועדת לכל בעלות שיער לא מטופח.
ככל שהשערה שבורה וסדוקה יותר, כך ישקעו בשערה טוב יותר חומרי ההזנה של החלקת הקראטין. החלקת שיער בשיטת הקראטין נכונה לכל מי שמבלה זמן ניכר בחוץ, לכל אלו שיש להן שער ראש יבש ומפוצל ואפילו לכל מי שמבהירה את כל שיער הראש באורח קבוע.

גלריית עבודות

גלריית וידאו

החל משנות ה-2000 המוקדמות ניתן לראות את ניצניה במספרות וסלוני יופי בארה”ב ואירופה. בישראל השיטה התפשטה במהירות והפכה לפופולרית. האקלים בישראל הינו הגורם העיקרי לעליית הפופולריות של שיטת החלקת הקראטין נשים בעלות סוג שיער פגום ויבש הן רבות במספרן וסוג שיער זה אינו נדיר בארץ.

בתהליך ההחלקה מוחדר חומר קארטין (בעזרת מכשיר הטיטניום) לתוך הסדקים הקטנים בתוך השיער במטרה ליצור שכבת מגן של חומר הקארטין הידוע כחומר שאחראי לחיזוק השיער, לברק ולרכות.

בנוסף, ההחלקה משנה את מבנה השיער, מיישרת אותו ומורידה מנפחו. בסיום התהליך מתקבל מראה שיער טבעי, חלק וברי.
בהחלקת הקראטין מוחדרים באמצעות מכשיר (טיטניום) לתוך מבנה השערה, דרך סדקים ושברים שגורמים לו להיות פגום.החומר מצפה את השערה ומהווה מעין חומר אטימה וציפוי חיצוני, כך שבסופו של דבר התוצאה שיער משוקם חזק ולא שביר.

החלקת הקראטין מיישרת את השיער ומורידה את הנפח השיער והתוצאה מראה שיער חלק, בריא ואסתטי. החלקת הקראטין מעניקה מראה חלק וברק לשיער במשך 3-6 חודשים, ומתאימה במיוחד לנשים בעלות שיער שביר ולא עמיד, שבור סדוק ויבש. התהליך ישקם את שערן ויעניק מראה בריא ובוהק לשיערן.

טיפול בשיער לאחר החלקת הקראטין

לאחר החלקת הקראטין יש להימנע מלבוא במגע עם מים עם כל (בריכות שחייה ציבוריות), בריכות עם גופרית וטיפולים כימיים למשל, צביעת השיער, גוונים, פסים בשיער. יש לחוף את השיער בשמפו מיוחד שאינו מכיל סודיום כלואוריד ובנוסף שיהיה נטול מלחים.

לאחר כמה חודשים ולאחר התייעצות על המעצב שיער יש לחזור על החלקת הקראטין על כל השיער, כדי לשחזר את מראה ההחלקה על השיער, אין מניעה לחזור על הטיפול לעיתים קרובות, החלקת הקראטין מאוד מזינה ומבריאה את השיער בנוסף למראה האסתטי שהיא מעניקה בסוף הטיפול.

חשוב לציין כי החלקת הקראטין איננה משנה את מבנה השערה והופכת אותו לבריא לזמן בלתי מוגבל, מי שעוברת החלקת הקראטין אמורה לחזור על הטיפול מידי כמה חודשים על מנת שהמראה שיער החלק יחזיק מעמד. החומרים שעוטפים את השיער בהחלקת הקראטין אינם מחזיקים מעמד יותר מכמה חודשים ועל כן יש לחדש את הטיפול בשיער מידי כמה חודשים.
את החלקת הקראטין מומלץ לעבור רק אצל מעצב שיער שהוסמך לכך ולא פחות חשוב מעצב שיער מנוסה בשיטה ושמאחוריו רזומה של הצלחות בשיטה זו.
החלקת הקראטין הינה פתרון יעיל וחסכוני על פני החלקת שיער קונבנציונאלית באמצעים פשוטים כמו פן. מבחינת מחיר זהו חסכון לא קטן בזמן ובכסף עבור אותן נשים שרוצות להיראות מוקפדות בחיי היומיום. בכל טיפול החלקת הקראטין שהן עוברות הן דואגות למראה חלק, אסתטי וקבוע לכמה חודשים וכך מתפנה להן זמן רב ביומיום. כמו כן, הן חוסכות המון בכך שאינן מחליקות את שיערן מידי שבוע אצל מעצב השיער שלהן.

מי שתחליט לעבור טיפול החלקת קראטין בשיערה לא תרגיש אשמה שמא היא פוגעת בשיערה על חשבון מראה אסתטי שהיא רוצה לקבל. החלקת הקראטין מזינה את השיער ומשקמת אותו מצד אחד, ומצד שני מעניקה מראה אסתטי חלק ומודרני. מעצב השיער תחילה, יבדוק את סוג שיערך ויכין את התערובת המתאימה בדיוק לשיערך. בתהליך זה רק מעצב שיער עם מיומנות וניסיון רב בטכניקות ייחודיות ומתקדמות, יוכל להגיע לתוצאה מושלמת!
מומלץ לכל מי שעברה החלקת הקראטין לגזור קצוות מידי חודשיים וזאת כדי לשמור על המראה של ההחלקה ולשמור על עמידותה לאורך זמן.

רוצה לבדוק האם החלקת קראטין מתאימה לך? לקביעת פגישת ייעוץ
חייגי עכשיו לטל’: 04-8714440. או מלאי פרטייך בטופס ונחזור אליי בהקדם!
החלקת קראטין עושים אצל המומחים!

דילוג לתוכן