ערכת צבע בהתאמה אישית עד אלייך!
חייגי עכשיו: 0505-714-150

אודות דניאל לוי

שילוב מנצח של אופנה מתחלפת, סגנון קבוע ורצון לשינוי

נעים מאוד: כולנו אוהבות את המבטים אשר ננעצים בנו מכל עבר כאשר אנו יוצאות מחויכות ממעצב השיער שלנו.
השיער נמצא במחקרים כגורם חשוב המעודד ביטחון עצמי אצל נשים ורבות מבינינו אשר רוצות לרומם את מצב הרוח או מחפשות שינוי רצות למספרה הקרובה, שכן, כולנו מבינות ששינוי חיצוני מוקפד ומותאם הוא תנאי הכרחי ליצירת תחושה פנימית טובה. את הנוסחה הזו מיישם בהצלחה מעצב השיער דניאל לוי, מקרית ים, שבית העסק שלו הוא לא רק מקצוע עבורו.
דניאל לוי נמנה על צמרת מעצבי השיער בקריות והוא בעל תפיסת עולם ייחודית המבוססת על טיפוח ועיצוב השיער, תוך שילוב מראה אופנתי ובריא. הוא לומד את הלקוחה ומתאים את עיצוב השיער למכלול הנתונים שלה, להעדפותיה, לאישיותה ולנתוניה הפיזיים, כדי ליצור עבורה את המראה הטרנדי, בקווים טבעיים משולבים בצבעים וגוונים אופנתיים. במהלך השנים השתלם לוי אצל גדולי מעצבי השיער בעולם ואחת לשנה מביא עמו את הקווים והמגמות החדישות. כל זאת בשילוב חשיבה לא קונבנציונאלית יוצרים מראה איכותי ומושלם.

“דניאל לוי” מציע

פתרונות יצירתיים לכל סוגי השיער כדוגמת, דלילות, נפח, אורכים, גזירות ועיצובים ייחודיים.

כמו כן, מתמחה לוי בגוונים, בכל סוגי החלקות השיער, במיוחד בהחלקה יפניתתוספות שיערשזירות שיער ובעיצובים מיוחדים. הוא משלב בעבודתו טכניקה מיוחדת לערבוב צבעים והרבה דמיון בתכנון קו השיער.

לוי משתמש בחומרים מן החברות המובילות בעולם בהן “וולה” הבינלאומית, אשר מלווה אותו בעשור האחרון. המספרה של לוי היא מקום חמים ומזמין, מעוצב להפליא והאווירה משפחתית.
לקוחות המספרה זוכים ליחס אישי, שירות משובח וצוות מקצועי, אדיב ומיומן, שעובד בסטנדרט איכותי ומוקפד.

נוסף על כך, השיק לוי ליין מוצרים עצמאי אשר נותן מענה יעיל לכל סוגי השיער.

לקוחות המספרה יכולות להצטרף ל’מועדון הלקוחות" אשר מעניק מבצעים והטבות.
וכן,  אחת לחודש זוכות מספר לקוחות בפרסים ובמוצרים לשיער.

הבעלים

דניאל לוי, בעל עסק ומוניטין בן 17 שנים בתחום עיצוב השיער, נחשב למכתיב ויוצר אופנה, קשוב ללקוחות ועובד מהלב.

על הלקוחות:

ללוי מאגר לקוחות מרחבי הארץ. מרבית הלקוחות קבועים ומתייחסים למקום כאל ביתם השני.

סוד ההצלחה:

במספרת “דניאל לוי” מלווים את הלקוח החל משלב תכנון התספורת ועד לביצוע מושלם. סוד ההצלחה טמון בשילוב בין הידע המקצועי העשיר של לוי, עבודה עם מוצרים נבחרים, יחס אישי והיכולת המופלאה להתאים לכל סוג שיער את התספורת המתאימה לו.  

“האני מאמין” של דניאל לוי: “

הרגשה טובה מקרינה כלפי חוץ, טיפוח חיצוני מקרין כלפי פנים, השילוב בין השניים יוצר את ההרגשה המושלמת”. “זה משפט שהולך איתי ולכן, אני לא מתפשר על איכות השיער ונותן ללקוחה את התחושה הכי טובה שאפשר”.

תחזית לשנת 2020:

“להמשיך ולגעת בכל הסגנונות, להמשיך ולהיות מכתיב אופנה ולהתחדש בטרנדים המובילים בעולם, על מנת שאוכל להמשיך ולהבטיח ללקוחות חווית יופי מקצועית, נעימה ומוצלחת”.

דילוג לתוכן