ערכת צבע בהתאמה אישית עד אלייך!
חייגי עכשיו: 0505-714-150

תוספות, שזירות והלבשות שיער

כולנו רוצות שיער מלא ובריא, ישנן שצריכות את הנפח בשיער הרבה יותר מאחרות וזאת מסיבות גנטיות. שיער דק הינו חסרון של נשים רבות, הפתרון שמציעה הטכנולוגיה המפותחת העולם עיצוב השיער הינו מילוי והוספת שיער לאותן נשים.
תוספת שיער בד”כ עשויות שיער מלאכותי – שהוא הפתרון הנפוץ והזול יותר בשוק, לעומת זאת ישנן תוספות שיער על שיער אמיתי אך מחירו יקר בהרבה.

תוספת שיער לא נועדה אך ורק להקנות נפח לשיער אלא הצורך בתוספות נולד עם הצורך בלהאריך שיער. לדוגמא, אם הסתפרתי אך אני רוצה להאריך את שיערי כמו קסם, כל שעליי לעשות הוא להגיע למעצב השיער שלך, הוא ידאג לבחון את שיערך ובכמה תוספת מדובר בסופו של דבר, הוא יתאים את גוון התוספות שיער לגוון שיערך על מנת שלא יהיו שתי גוונים בשיער שלך.
המראה הטבעי שמתקבל בתום התהליך הוא הגדולה של ההתפתחות טכניקה המתקדמת הזו בתחום עיצוב השיער.

הצורך בתוספות שיער יכול לנבוע מ-2 סיבות עיקריות ונפוצות:

1. נשים המעוניינות להאריך את שיערן בזמן קצר באמצעות תוספות שיער.
2. נשים המעוניינות לעבות את שיערן הדליל באמצעות תוספות שיער.

גלריית עבודות

יחידות שיער קבועות
הלבשות שיער

כיצד מתבצע התהליך?

תהליך הדבקת התוספות נעשה באופן כזה שבסופו של דבר, מראה השיער יראה טבעי ושלם. לפיכך, את התוספות שיער מדביקים על הקרקפת ובין קבוצות שיער הטבעי על מנת לטשטש אותן ולמזג אותן בצורה הכי טובה שניתן.

אורכן של תוספות השיער משתנה ממקרה אחד למשנהו. ניתן להדביק תוספות שיער באורך השיער הטבעי או באורך שונה מהשיער. כמו כן, ישנו מגוון רחב של צבעי שיער להתאמה לשיער הלקוחה באופן מושלם.

יש לחזור ולסדר את תוספות השיער מידי חצי שנה. ישנם תזוזות של כל התוספות עם הזמן. ישנה נשירה קלה לאחר הדבקת התוספות הראשונית.

לעיתים כאשר מעצב השיער אינו מיומן מספיק בכל הקשור בתוספות שיער, יתגלו תופעות לוואי לא נעימות כתוצאה משימוש בחומרים היוצרים גירוי בקרקפת. הדבקים האיכותיים בתחום תוספות השיער לעלם לא יצרו גירוי או תחושה לא נעימה לאחר הצמדת התוספות. לפני שתבחרי מעצב שיער שיבצע את התהליך בעבורך, בררי באיזה חומרים הוא משתמש האם ברשותו תעודה מסמיכה לבצע תוספות שיער? כל הפרטים הללו הינם קריטיים לתוצאה בסיום הצמדת תוספות השיער לשיערך ולשביעות רצונך כלקוחה בסופו של דבר.

דניאל לוי מעצב השיער ביצע הצמדת תוספות שיער אין ספור, בידיו המיומנות והניסיון הנדרשים על מנת שהתוצאה תהיה מושלמת ואת תהיה מרוצה. דניאל לוי מעצב השיער בקיא בכל השיטות להצמיד תוספות שיער טבעיות לראשך והוא יתאים לך בצורה מושלמת את התוספות למראה טבעי ומושלם בסופו של דבר.

דניאל לוי מעצב השיער מבצע הצמדת תוספות שיער מזה שנים רבות. כמו כן, הוא מתעדכן בהשתלמויות בחו”ל על מנת להתעדכן בשיטות והטכניקות המתקדמות ביותר בכל הנוגע לתוספות שיער ומיישם אותו במרכז עיצוב לשיער שהוא מנהל.

סוגי תוספות שיער

אין כל ספק שככל שתוספת השיער תהיה איכותית יותר תוחלת החיים שלה לאחר ההצמדה לשיערך תהיה ארוכה יותר.
ישנם 3 סוגי תוספות שיער שמשתמשים כיום:

1. תוספות שיער טבעית – נחשבת לתוספת האיכותי והיקרה ביותר. אם ברצונך להיות מרוצה לאורך זמן מתוספות השיער דאגי שהן תהיינה טבעיות עשויות משיער טבעי של אדם. הן יתרמו בסופו של דבר למראה שיער טבעי לאחר הצמדתן לשיערך. שיער טבעי ואיכותי יגיע מאירופה כך נדע כי התוספת איכותית וקורה ביותר לשיער בעי, ז”א שהתוספות לא עברו תהליכים בו מעורבים כימיקלים.

2. שיער מלאכותי, סינטטי – לרוב משתמשים בהן כאשר זקוקים לתוספת לזמן קצוב, למשל אירוע ואין רצון להמשיך עם התוספת לזמן ארוך. במקרה זה אין ההשקעה בתוספת טבעית מצדיקה את הצורך בה לזמן שהוא קצר יחסית.

3. שיער חיה טבעי – תוספת זו קיימת אף היא בשוק אך איכות השיער בסופו של דבר יחסית ירודה, אך הוא משמש תחליף זול מהתוספת הראשונה עליה דיברנו פה.

טכניקות ושיטות להצמדת תוספות שיער

תוספות השיער מגיעות מאוגדות בדבק המאחד אותן, הדבק נקרא קרטין. הדבק בשם הזה בטוח לשימוש על שיער ואינו גורם לנזקים בשיער. גדולתו של מעצב השיער בהשמת התוספות היא להתאים את משקל התוספת שיער הספציפית לקבוצת השיער אליה מצמידים אותו וזאת על מנת לא ליצור לחץ על השיער בכובד המוצמד אליו. התחושה שאמורה להתקבל לאר ההצמדה היא שאין משקל מיותר על ראשך התחושה היא כביכול , שזהו שיערך הטבעי שצמח.

ישנן כמה שיטות נפוצות להצמדת תוספות שיער:

1. שיטת החרוזים, הנחשבת לשיטה הטובה והמומלצת ביותר לביצוע הצמדת תוספות שיער. בשיטה זו חרוזים קטנים מחברים את התוספות לשיער. כמו כן, השיטה הזו נחשבת לבטוחה ביותר, מאחר שאין במהלכה שימוש בחומרים כימיים, דבקים, הלחמות או חום גבוה כלל.

2. שיטת הלחמת השיער, בשיטה זו מלחימים באמצעות דבק וחום את התוספות לשיער. שיטה זו נועדה להצמיד תוספות שיער לזמן מוגבל. הדבק יורד בקלות בחפיפה הראשונה. זוהי שיטה אידאלית להארכת שיער זמנית והיא מהווה פתרון זול למלא צורך זמני ומוגבל בלבדבשיטת הלחמת השיער אין שימוש בכימיקלים המזיקים לשיער. הדבק שמצמיד את תוספות השיער עשוי מחלבון טבעי ואינו גורם לנזקים לשיער. בשיטת ההלחמה יש מגבלות מבחינת שימוש בחומרים לשיער לאחר הטיפול לדוגמא, שימוש במרכך. כמו כן,  לא ניתן להשתמש בפן, נוסף על הכול יש להקפיד לחזור למעצב השיער לעיתים קרובות ולתחזק את התוספות שהוצמדו על מנת לשמור עליהן לאורך זמן. תחת שיטה זו מסווגת גם הדבקת תוספות שיער באמצעות דבק קר. מה שמבדיל שיטה זו מקודמתה הוא שבמקרה הזה, אין כלל שימוש בחימום. ההצמדה לשיער נעשית באותו אופן שבו נעשית שיטת ההלחמה.

3. שיטת התפירה להצמדת תוספות.

4. שיטת הצמה להצמדת תוספות.

5. שיטת הקשירה להצמדת תוספות

טכניקות ושיטות להצמדת תוספות שיער

הטיפול השוטף בשיער לאחר הדבקת תוספות שיער אמור להיות עדין יותר מבד”כ. רצוי שמור ולטפח את השיער בעקביות על מנת לשמור לאורך זמן על תקינותן.

יש לסרק את שיער בעדינות על מנת לא לנתק את תוספות השיער מהקרקפת,  על מנת לא לאבד שיער מהתוספות המלאכותיות.
לאחר הדבקת תוספות שיער נוכל לעצב את השיער בתסרוקות מגוונות שבעבר נמנענו מלעצב לעצמנו, אם בגלל האורך שלא היה לנו בשיער ואם בגלל העובי הלא מספיק לתסרוקת זו או אחרת.

תוספות שיער פופולריות במיוחד אצל כלות. תוספת שיער מגשימות חלומות לכלות בכל הנוגע לעיצוב שיערן ביום המיוחד בחייהן. תוספות השיער עבור  כלות ששיערן קצר או דליל יצרו מהפך בחייהן. בד”כ בחיי היום יום היא בעלת מראה פחות מרשים, תוספות השיער הינן “משטח עבודה אידאלי” עבור מעצב שיער בעל ניסיון בעיצוב שיער עם תוספות ביום המיוחל. מגוון התסרוקות גדל בהרבה עם תוספות השיער, אם מבחינת האורך האידאלי לתסרוקות מיוחדות ואם מבחינת נפח השיער למראה מרשים במיוחד. מעצב שיער המיומן בתוספות שיער ידאג לנוחות המרבית של הכלה ביום המיוחל באמצעות שיטות ייחודיות ומתקדמות לטיפול בתוספות שיער.

תוספות השיער הפכו פופולריות ברחבי העולם וזאת בזכות זה שהן נותנות מראה אסתטי ומושלם בכל מגוון המראות שהן יכולות לייצר. תוספות שיער הופכות להיות חלק בלתי נפרד מהשיער במידה שמעצב שיער מיומן יבצע את התהליך עצמו. הדבקה מקצועית של התוספות יבטיחו את עמידותן בחודשים שלפנייך. תוכלי להיות בטוחה בעצמך ובתסרוקות שתעצבי לעצמך שהמראה יהיה אחיד וטבעי ואסתטי.

תוספות שיער הינן מנת חלקם גם של הסלבריטאים ואנשי ציבור המוכרים לנו וברחבי העולם. הבחירה בתוספות הינה תחליף מושלם לניתוחי השתלת השיער ועוד טיפולים בלתי הפיכים בשיער.

תוספות שיער ושזירות עושים רק אצל המומחים!
רוצה לבדוק האם תוספות שיער יתאימו לך? לקביעת פגישת ייעוץ חייגי עכשיו לטל’: 04-8714440

דילוג לתוכן