ערכת צבע בהתאמה אישית עד אלייך!
חייגי עכשיו: 0505-714-150

החלקות שיער

החלקת שיער מודרנית הינה שיטה פופולארית ביותר כיום בתחום עיצוב השיער. השיטה הוכיחה עצמה כיעילה ואסתטית לאורך זמן.
דניאל לוי מעצב השיער משתמש בכל השיטות והטכניקות המקובלות, הקיימות כיום בתחום ההחלקות התמידיות בארץ ובעולם.

מאז ומעולם היו החלקות שיער, ההבדל בין ההחלקה בעבר להחלקה מודרנית כיום הינו סוג האמצעים העומדים לרשות מעצבי השיער ומבחן התוצאה שלהם לאורך זמן.
שיער חלק הינו פופולארי ביותר בקרב נשים הבוחרות בעיצוב שיער כיום. השיער החלק שולט בטרנדים החמים כיום בעולם.

 הסיבה לעליית הפופולאריות של החלקות השיער טמון לא רק בעובדה שהוא נחשב אופנתי יותר, אלא בסיבה שההחלקות בשיטת המודרניות לא פוגעות בשיער, להיפך ישנן סוגי החלקות שאף מזינות את השיער תוך כדי הטיפול.

כל סוגי ההחלקות המבוצעות ע"י דניאל לוי – מעצבי שיער מאושרות משרד הבריאות!

 

קיימות כיום שיטות מגוונות לביצוע החלקת שיער ביניהן שתי שיטות נפוצות ומוכרות לנו יותר:
1. החלקה אורגנית
2. החלקה מינרלית
3. החלקה יפנית
4. החלקת קראטין
5. החלקה צרפתית
6. החלקת משי
7. החלקת במבוק

החלקת אורגנית

החלקה אורגנית מאוד פופולרית בתקופה האחרונה בתחום החלקות השיער, ההחלקה מייצרת מצד אחד מראה חלק ואסתטי ומצד שני משקמת את השיער ותורמת לחיוניותו.
ההחלקה גורמת לשיער להיראות חלק ובריא, וגם רך ונעים למגע.
להחלקה אורגנית יתרונות רבים שיכולים לשפר את סגנון החיים היומיומי שלך.
תוכלי לעצב את שיערך בקלות גם לאחר חפיפת השיער וללא צורך להגיע למספרה לעיתים קרובות.
החלקה אורגנית היא בהחלט פתרון שמתאים לרוב הנשים ולאקלים הישראלי.

החלקת קראטין

מטרת החלקת הקראטין להחליק את השיער, אך לא פחות חשוב מכך להזין ולשקם אותו. היא יוצאת דופן מבחינת הזמן שההחלקה עצמה מחזיקה על השיער יחסית להחלקות המקבילות לה בשוק, לדוגמא :החלקה יפנית.
החומר המזין שמורחים על השיער טרם ההחלקה נקרא קראטין, מכאן שמה של ההחלקה. תפקידו של הקראטין להעניק ברק ובריאות לשיער.
ניתן לומר שהייעוד המרכזי של ההחלקה הזו הינו לשקם שיער קשה שבור וסדוק ככל שיהיה, וככל שיהיה במצב קשה יותר כך החלקת הקראטין תיטיב עימו ותעניק לו מהפך של ממש בסופו של דבר.

החלקה יפנית

שיטת ההחלקה היפנית הינה הפופולארית ביותר בתחום החלקות השיער.
ההחלקה היפנית מתאימה כמעט לעל סוגי השיער, גם לשיער הנחשב קשה יותר כמו, שיער נפוח, עבה ומתולתל.
החומרים בהם משתמשים מעצבי השיער להחלקה יפנית הינם פיתוח חדש בתחום עיצוב השיער. חומרים אלו מזינים את השיער תוך כדי הטיפול. בתחילת הטיפול מורחים תערובת מינרלים וויטמינים על השיער, במינונים שונים מהקרקפת ועד הקצוות. החומרים חודרים לתוך השער משקמים ומעשירים אותו טרם ההחלקה עצמה.

גלריית עבודות

גלריית וידאו

החלקת שיער באחת השיטות המודרניות תדרוש ממך שינוי בטיפול השוטף של שיערך. כמו כן, טיפוח השיער יהפוך לשגרה יותר מאשר בעבר, היות והחלקת שיער מייבש את שיער, אך עם טיפול משלים מתאים בהתאם להנחיות ממעצב השיער שלך תוכלי לשמור על בריאות שיערך. מומלץ לבצע החלקה נוספת מאותו הסוג לאחר ארבעה חודשים.

כמובן שלאחר החלקת השיער לא תצטרכי לדאוג להחליק את השיער לאחר חפיפה כי הרי זו כל התכלית של ההחלקות המודרניות, לתת לך עיצוב שיער חלק רך ומטופח לאורך זמן. ההחלקה תחסוך לך זמן רב בחיי היומיום, תוכלי לעצב לעצמך תסרוקות בקלות וליהנות ממראה אופנתי לאורך זמן מבלי לדאוג לכך כל בוקר. ההחלקה תיצור לא רק שינוי בתכנון הזמן שלך אלא גם בתחושה הפנימית שלך שתקרין מיד כלפי חוץ בטחון עצמי ועוצמה.

בעבר טכניקת החלקה פופולרית נקראה, פתיחת תלתלים. בשיטה זו כמו רוב רובן של שיטות מיושנות בתחום ההחלקות שיער לא היו עמידות לזמן רב אלא לכמה ימים בלבד, המטרה הייתה טיפול הנותן מענה מידי בלבד. מעבר לכך החומרים שהשתמשו בבר היו מלאים בכימיקלים במזיקים בשיער התוצאה הייתה שיער פגום ויבש בסופו של דבר.

היום ההחלקות הן בריאות יותר לשיער, בעלות אישור של משרד הבריאות ומחזיקות זמן רב יותר מאשר בעבר. מומלץ לבצע החלקה בהתאם לסוג השיער וחידוש ההחלקה הינו אינדיווידואלי ומשתנה מאחת לאחת. היוועצי עם מעצב השיער שלך מהו סוג ההחלקה עליה הוא ממליץ לך לפי סוג שיערך ומתי מומלץ לך לחזור עליה כדי לשמר את ההחלקה.

החלקות עושים רק אצל המומחים!
רוצה לבדוק האם החלקה תמידית מתאימה לך? לקביעת פגישת ייעוץ חייגי עכשיו
לטל’: 04-8714440.

דילוג לתוכן