ערכת צבע בהתאמה אישית עד אלייך!
חייגי עכשיו: 0505-714-150

עיצוב שיער 2020

מידי שנה הכתבות האופנה החדשות, המגיעות אלינו מתחילות את דרכן ממיטב מעצבי השיער וממיטב התצוגות האופנה העולמיות. שבוע האופנה המתקיים בערים הגדולות בעולם חושפים את הטרנדים החדשים בעולם עיצוב השיער. והפעם ממנהטן הרחוקה בה הציגו גדולי המעצבים מכל העולם ולפניכם החדשות האחרונות אותם הביא דניאל לוי עימו השנה.

הטרנדים השולטים באותה שנה יעניקו לנו מגוון של תספורות, צבעי שיער וטכניקות חדשניות שיגרמו לשיערנו להראות אופנתי ועכשווי. הטרנדים החדשים עלולים להראות לנו חדשניים מדי מכדי להסתובב איתם ברחוב או סתם ביומיום, אך דבר אחד בטוח ברגע שעיצובי השיער החדשניים יתחילו לצוץ בכל מקום עיצוב השיער החדשני יראה לך מתאים לחיי היומיום.

חורף 2020 מביא איתו עיצובי שיער ושילובים שטרם ראינו עד היום. עם זאת תמיד ישנם עיצובי שיער שיחזרו ויעשו “קאמבק” משנים עברו.  לדוגמא: תספורות “רטרו” הנשאבות משנות ה-70 וה-80.

אז לצד עיצובי שיער קלילים ולא מתאמצים ליומיום אנו מגלים את עיצובי השיער קיצוניים במראה שלהם, צבעי שיער טבעיים ועדינים לצד צבעי שיער חזקים ובולטים. עיצובי שיער אסוף והדוק לצד שיער פרוע ומתנפנף.

גלריית עבודות

אודות דניאל לוי

פוני – מראה שובב ומלא חיים

מאז ומתמיד ה”פוני” היה חלק בלתי נפרד באופנות המתחלפות של עיצובי השיער לאורך השנים. השאלה, כיצד יראה הפוני? גורמת לכך שהפוני יראה שונה משנה לשנה. גם ב-2020 הפוני יעטר את ראשן של נשים רבות בארץ ובעולם, הוא נפוץ ביותר בתצוגות האופנה ברחבי העולם. הפוני יכול להיות קצר מעל העיניים או נופל על העיניים, תלוי מה מתאים ובאיזה מקרה מדובר.

שביל אמצעי בשיער

שיער פזור עם שביל אמצעי קלאסי כיכב בתצוגות האופנה הידועות השנה. דווקא הפשטות בעיצוב השיער מדגישה את המראה של זו אשר תבחר בתסרוקת פשוטה, אך אופנתית זו. השביל האמצעי מתאים יותר לבעלות שיער חלק ונופל, מראה השיער הבריא ובעל הברק יהפוך את הלוק לאסתטי במיוחד!

תספורת קצרה ושובבה
מראה תספורת הטום-בוי הקצרצר והשובב יוכל להעיד רבות על האופי של זו שתבחר בו, זוהי תספורת חצופה ונועזת אשר מקנה לאישה בטחון עצמי רב, למרות
ששיערה קצר היא בטוחה כי זו התספורת המושלמת בעבורה וכך היא נראית נהדר. מכיוון שתספורת קצרצרה וחורף אינם הולכים זה לצד זה, ניתן להיעזר באביזרי אופנה שגם יחממו וגם ישלימו את הלוק שלנו בצורה מושלמת.

צבעי שיער נועזים ובולטים במיוחד
גוונים חמימים הינם פופולריים מאוד השנה מיוחד בעונת החורף, הגוונים האדומים הכהים ישלטו. כמו כן, החומים וגם גווני שמש עם נטייה לבלונד. הדרישה למס’ גוונים בשיער תגדל השנה על מנת ליצור אשליית נפח בשיער וגם על מנת ליצור מראה מעניין בעל עומק בשיער ולהימנע מצבע אחיד בכל השיער.

גוונים נוספים שהינם טרנד חם בשוק הינם הצבעים הנועזים והלא קונבנציונאלים. בחורף 2020 נוכל לראות צבעי שיער כמו, סגול , כחול, אדום וירוק שלא ראינו במהלך השנים האחרונות. כל הצבעים הנועזים שמנינו ישולבו בצבעי בסיס גוונים חומים, שחורים, אדומים ובלונדיניים. המראה שנוצר משילובי הצבעים הרגועים והנועזים הינו חדש, צעיר ונועז.

כמובן, שאת הניצנים הראשונים של הטרנדים החמים בעולם עיצוב השיער נעתיק מסלבריטאים שתמונתם מופיעה במגזינים ותפוצתם עולמית, שהעזו לעצב את שיערם באופנות החדשות בעולם עיצוב השיער והיו ל”חלוצים” מבחינה זו.

קווים מנחים בעיצוב שיער

אז מבחינת תספורות, הטרנד החדש והקיצוני מכתיב לנו הלקוחות, תספורות עם קווים
מחודדים וקיצוניים. התספורת תהיה בעלת צורה מוגדרת ובולטת לעין.
דירוג השיער יחזור השנה ובגדול. את האורכים המשתנים בתספורות מדורגות ניתן יהיה לשנות ע”פ הצרכים. כל התספורות יתבססו על הגמישות הטבעית שישנה בשיער ופחות על אביזרים וחומרים שיסייעו לנו לשמור על הצורה באופן מלאכותי. התספורת תותאם לאופי השיער ולמאפייניו הטבעיים. השיער יישאר טבעי והמראה יהיה פחות מלאכותי.

הרעיון המנחה בעיצוב השיער 2020 בכל הנוגע לתספורות, שהשיער יראה אופנתי וטבעי. לדוגמא, בשיער מתולתל או גלי התספורת תהיה בעלת קווים עמוקים וחדים על מנת שיוכלו להראות בבירור מבעד לנפח ולצורתו הטבעית של שיער מסוג זה. קווים עמוקים תוך דירוג השיער, ייצרו בשיער מסוג הזה נפח גדול מזה שהיה לפני התספורת.
קווי התספורת שירכיבו את התספורת בסופו של דבר יהיו קווים משתנים ולא שווים בחלקם, מעברים חדים בין הקווים עם השונות ביניהם.
חשוב לציין, כי עם בואו של החורף אנו לא רק נערכים לקראת הטרנדים החדשים הבאים לכיווננו, אלא נערכים אליו באמצעות טיפוח השיער וזאת משום שבעת שנגיע למעצב השיער לעיצוב שיערנו נוכל למקסם את הלוק הסופי עם עיצוב שיער מדהים שבבסיסו שיער בריא ומטופח. חשוב לזכור, בכל מקרה כי שיער בריא ומטופח קל יותר לעיצוב ביומיום ובכלל.

בעיצוב שיער פונים רק למומחים, דניאל לוי- מעצבי שיער!
חייגי עכשיו 
לטל’: 04-871-4440 לקביעת פגישת ייעוץ חינם בנושא עיצוב שיער

דילוג לתוכן