ערכת צבע בהתאמה אישית עד אלייך!
חייגי עכשיו: 0505-714-150

עיצוב שיער קלאסי

בעידן המודרני סגנונות עיצובי השיער מתבססים במהותם על מראה השיער הטבעי המשוחרר והקלאסי. כל אחת בסגנון השיער הטבעי שלה מתאימה את עיצוב השיער שידגיש את מאפייני השיער הטבעיים שלה.

מראה עיצוב שיער קלאסי וטבעי נראה משכנע הרבה יותר מעיצובי שיער המאלצים אותנו לבצע בו טיפולים מלאכותיים על מנת שיתאים לעיצוב השיער שאנו רוצים.

המגמה הכללית השולטת בעידן המודרני כיום הינה להתאים את עיצוב השיער לשיער הטבעי ולא להיפך. עיצוב  שידגיש את נתונים הטבעיים עם מינימום גרימת נזקים לשיער. כאשר מעצב השיער יתאים לנו עיצוב שיער הוא ייקח בחשבון מספר גורמים לפני קבלת ההחלטה בנושא : סוג השיער, מבנה פנים, צבע השיער, אורח חיים.

מראה שיער ארוך חזר אלינו אי שם משנות ה-60 וה-70, כטרנד החוזר לאופנה. השיער הארוך יוכל להגיע עם נפח בחלק העליון של השיער ובהמשכו תנועה ישרה תוך הדגשת החופש והתנועתיות בשיער.

גלריית עבודות

בקרב נשות ארצנו סגנון עיצוב שיער קלאסי וטבעי יהיה פופולרי במיוחד. עם השנים ניתן לראות כי שיער פזור עם נפח אינו חדש בנוף עיצובי השיער הישראליים. בסגנון עיצוב שיער קלאסי מסוג זה ניתן ליצור תסרוקות מגוונות בקלות.

בעיצובי השיער הקלאסיים והתסרוקות שנגזרות מהן, ניתן לשלב קליעת צמות במגוון התסרוקות שניתן ליצור. כמו כן, יצירת נפח בקצוות נחשבת לטכניקה מובילה ביצירת התסרוקות המסווגות בקטגוריית עיצובי שיער קלאסיים.

דירוג השיער כאמור ישלוט בתספורות שמביאה איתה שנת 2012, דירוג השיער שיתבסס במראהו הסופי על גמישותו של השיער הטבעי, יראה מלא תנועה וחופש. הדירוג יתבטא בחלקים חיצוניים של השיער מבחינת אזור הקדקוד ובמקרים בהם השיער בינוני עד ארך הדירוג ימשיך אף עד אזורים רחוקים יותר.

שיער חופשי וגולש קל הרבה יותר לסידור בכל הנוגע לעיצוב שיער קלאסי, אך מה קורה במקרים של שיער מתולתל? כיצד ניתן לעצב שיער מתולתל בסגנון קלאסי?
ניתן להשתמש במגוון סרטים לשיער על מנת שנוכל להדק את השיער באזור הקדקוד ולאחר מכן השיער יגלוש לפי אורכו עד לאן שיגיע. ניתן להשתמש גם בסיכות קטנות או גדולות ליצירת הידוק בתחילת השיער ואח”כ חופשיות באזורים תחתונים יותר של השיער. הסיכות יכולות להיות מגוונות בצבעוניות שלהן, אם יש צורך להסתיר אותן נין להשתמש בסיכות בצבע השיער  ולהסתירן באמצעות קצוות השיער המתולתל.

לשיער חלק ודליל יחסית ישנה טכניקה ליצירת הנפח בשיער. שיטת ה”רולים” המסורתית תמצא בין מגוון הטכניקות ליצירת עיצובי שיער קלאסיים. יש להשתמש בגדלים שונים על מנת לעצב את השיער באמצעות נפח משתנה לאורכו ולרוחבו. הנפח יצור מראה של שיער עם חופש תנועה.

ובכן, לכל מי שאין את האורך בשיער כרגע ובכל זאת רוצה תמיד להיות באופנה מבחינת עיצוב השיער שלה, תוכל להיעזר בתוספות שיער ליצירת הארכת שיער מהירה ואיכותית.

עיצוב שיער קלאסי רק אצל המומחים!
מעוניינת בעיצוב שיער קלאסי?
לקביעת פגישה עכשיו לטל’: 04-8714440

דילוג לתוכן