ערכת צבע בהתאמה אישית עד אלייך!
חייגי עכשיו: 0505-714-150

החלקה יפנית

שיטת ההחלקה היפנית הינה הפופולארית ביותר בתחום החלקות השיער.
ההחלקה היפנית מתאימה כמעט לעל סוגי השיער, גם לשיער הנחשב קשה יותר כמו, שיער נפוח, עבה ומתולתל.
החומרים בהם משתמשים מעצבי השיער להחלקה יפנית הינם פיתוח חדש בתחום עיצוב השיער. חומרים אלו מזינים את השיער תוך כדי הטיפול. בתחילת הטיפול מורחים תערובת מינרלים וויטמינים על השיער, במינונים שונים מהקרקפת ועד הקצוות. החומרים חודרים לתוך השער משקמים ומעשירים אותו טרם ההחלקה עצמה.

לעיתים בידיים לא מיומנות ומנוסות ההחלקה עשויה לא להצליח. ההחלקה תצליח כאשר המעצב שיער מיומן ומנוסה דיו בשיטה של ההחלקה היפנית. מעצב השיער יאבחן את סוג השיער וישתמש בחומרים הטובים ביותר לביצוע ההחלקה.

ההחלקה היפנית מחליקה את השיער לזמן ארוך ומעניק לך מראה מטופח עדכני ואסתטי. ההחלקה היפנית פופולרית ביותר בקרב נשים בעלות שיער גלי או מתולתל. ההחלקה מחזיקה זמן רב יחסית ואף מזינה את שיערן.

גלריית עבודות

עיצוב השיער באמצעות החלקה יפנית מהווה פתרון מושלם עבור אותן נשים ה”נאבקות” מידי יום בשיערן העיקש, בעל הנפח והצורה הלא מסודרת.

החלקת השיער הקבועה מעין זו הינה לאורך זמן ומשחררת מכל דאגה לסידור השיער בתחום זה. החלקה יפנית מאפשרת לעצב את השיער ביתר קלות וניתן ליצור תסרוקות מגוונות אם זה רק ליום יום או לאירועים מיוחדים.

החומרים להזנת השיער המוחדרים טרם ההחלקה היפנית יוצרים בסופו של דבר מראה שיער בוהק ומבריק. שיטת ההחלקה היפנית מצד אחד משלבת יופי ואסתטיקה, ומצד שני מזינה ומטפחת את השיער.

החלקה יפנית – איך זה עובד?

שלב האבחון סוג השיער שנקבע ע”י מעצב השיער הינו קריטי להצלחת ההחלקה בשיערך, רצוי שמעצב השיער יהיה בעל ניסיון עשיר בתחום עיצוב השיער ובביצוע החלקות יפניות בפרט. מעצב השיער יקבע עפ”י סוג שערך את יחס הכמויות בין החומרים לביצוע ההחלקה בצורה מושלמת.

מורחים את תערובת חומרים ההחלקה על שיער רטוב (פרוטאין), אח”כ יש למרוח תמיסה המכילה חומרים כימיים – לאחר זמן מה (תלוי בסוג השיער), שוטפים היטב את החומר הכימי מהשיער ועוברים לשלב הגיהוץ וההחלקה.

פעולת ההחלקה הינה פעולה הדורשת דיוק, מיומנות בביצוע ובעיקר סבלנות. ההחלקה נעשית עם מחליק קרמי על קבוצות קטנות של שיער בכל פעם. בסיום ההחלקה מורחים חומר נוסף המנטרל וסוגר את השערה ועוטף אותה. אסור לחפוף את שיער ב-48 שעות לאחר ההחלקה ולהימנע מלחשוף את השיער ללחות גבוהה. לאחר 48 שעות ניתן לחפוף כרגיל את השיער ולהשתמש במרכך. ההחלקה היפנית הינה טיפול שלוקח בין שעתיים לארבע שעות.

כמה עובדות על החלקה יפנית:

1. ההחלקה מתאימה לבעלות שיער גלי, עבה ונפוח. על אף מאפייני שיער קשה אלו ההחלקה תצליח. כנ”ל לגבי בעלות שיער דק במיוחד.

2. ההחלקה יפנית משתלמת לאורך זמן השיער תמיד חלק, אך אם זאת חשוב לחזור על ההחלקה מידי כמה חודשים – לפי קצב צמיחת שהשיער.

3. רצוי שתדעי כי הטיפול בשיער לאחר שעבר החלקה יפנית הינו שונה מהטיפול שהיית רגילה לבצע בו יום יום לפני ההחלקה. הטיפול בשיער לאחר ההחלקה היפנית ידרוש ממך לטפח ולהזין את השיער ע”י שימוש במסכות וחומרים שונים שיעניקו לשיערך בריאות ברק.

4. יתרון גדול של ההחלקה היפנית הינו שהוא מתאים כמעט לכל אחת. ההחלקה תוכל להראות נפלא על רוב סוגי השיער. נשים שלא תוכל ליהנות מההחלקה הן נשים ששיערן עבר פעולות כימיות רבות לדוגמא, הבהרות שיער לעיתים קרובות, שימוש באחוזי חמצן גבוהים, ונשים בעלות שיער יבש במיוחד. נשים אלו תוכלנה לעבור החלקה יפנית לאחר ששיערן יצמח בצורה טבעית מהשורש.

5. אורך השיער הינו פרמטר נוסף אשר יקבע האם את יכלה לעבור החלקה יפנית, אם שיערך ארוך מ-10 ס”מ תוכלי לעבור החלקה יפנית. נשים בעלות תספורת קצרה סביר להניח שלא וכלנה להחליק את שיערן בשיטת ההחלקה היפנית.

6. יתרון נוסף לשיטה הפופולארית הינו שצביעת השיער לאחר ההחלקה היפנית הוא מותר בהחלט. ז”א שתוכלי להמשיך לצבוע את השיער באותו אופן בו נהגת לפני ההחלקה יפנית, מבלי לחשוש שהצביעה תשפיע לרעה על מראה ההחלקה.

7. כיצד תדעי לבחור מעצב שיער שיבצע את ההחלקה היפנית באופן במקצועי ביותר?
לפני ההחלקה תוכלי לבקש לראות תעודה המסמיכה את מעצב השיער בו בחרת לבצע החלקה יפנית. כמובן שרזומה רחב של מעצב השיער והמלצות חמות של לקוחות יכולים להעיד אודות ניסיונו ומיומנותו של מעצב השיער שבחרת.

החלקת קראטין עושים רק אצל המומחים!
רוצה לבדוק האם החלקה יפנית מתאימה לך? לקביעת פגישת ייעוץ חייגי עכשיו לטל’: 04-8714440

דילוג לתוכן