ערכת צבע בהתאמה אישית עד אלייך!
חייגי עכשיו: 0505-714-150

תסרוקת כלה

על היום הזה חלמת מאז היותך ילדה, חלמת שאת נראית נהדר ביום חתונתך.
אז מאיפה מתחילים כדי שבסוף תהיה מושלמת?

אז ישנם הסידורים הברורים מאליהם, רב, שמלת כלה, זיקוקים תקליט ועוד הרבה סידורים שלא צויינו כאן. כל אלו ניתנים לשינוי ותוכלי להתלבט ולהתחרט עד יום החתונה. אבל על תסרוקת הכלה לא תוכלי להתחרט ואותה תסרוקת שתחליטי עליה היא זו שתלווה אותך בכל הצילומים, היא זו שהאורחים יתרשמו ממנה.

תסרוקת כלה זו החלטה קשה מאוד, מצד אחד תוכלי להגיע לתסרוקת ניסיון לפני המועד אך איך תדעי בוודאות כי היא התסרוקת שמתאימה לך בדיוק? כיצד תוכלי להיות בטוחה כי התסרוקת מתאימה לאיפור ולשמלת הכלה ולעוד אלמנטים?

ובכן, לא תוכלי ממש לדעת עד שלא תהיה מרחק שעות ספורות מהחתונה עצמה ואח”כ יהיה קשה להתחרט מפאת חוסר הזמן.

איך ניתן לפתור את הדילמה ולהגיע לסוף עם ההחלטה המושלמת עבורך? רק אם תפני למעצב שיער מקצועי ואמין בעל ניסיון רב שנים בתחום תוכלי להימנע מטעויות ביום חתונתך!

גלריית עבודות

קריטריונים מנחים לבחירת תסרוקת כלה

התאמת התסרוקת לשמלה – מהו סגנון השמלה, מה עדיף אסוף או פזור?
התאמת התסרוקת לסוג השיער – סוג שיער הוא פרמטר מרכזי להצלחה/כישלון התסרוקת – גם על העמידות של בהמשך הערב כאשר מעצב השיער אינו לידך לעזור לך לתקן אותה. לדוגמא, בייביליס וסלסול לא מומלצים על שיער חלק ועבה, תסרוקת מסוג זה תאבד מצורתה במשך הערב ולא תראה כפי שהכלה יצאה ממעצב השיער אחה”צ.
מה הכי מתאים לך ולאופייך – מה לא יגרום לך להראות מזויפת בעיניי האורחים והסובבים אותך שמכירים אותך ואת אופייך? מהי התסרוקת שאת תרגישי הכי נוח בה, מה שהכי נוח לך יגרום לך להקרין שמחה וביטחון בכל מהלך היום והאירוע. הכי חשוב שתצאי ממעצב השיער אל עבר היום המאושר בחייך תהיה בטוחה שלא יכולת להראות טוב יותר ממה שאת ניראת כרגע ושתהיה שלמה עם ההחלטה שלך לגבי התסרוקת.
האם תרצי תסרוקת משתנה בחתונה? אם ברצונך לשנות את אופי התסרוקת בשלב יותר מאוחר באירוע עלייך לסכם זאת מראש עם מעצב השיער ומלכתחילה לבנות את התסרוקת שתהיה מיועדת לפירוק במהלכו של האירוע.
להיות קשובה למעצב השיער שבחרת – לדעת שאת סומכת על מעצב השיער שלך ולזכור כי הוא ראה כלות רבות ועיצב תסרוקת רבות, הוא בוודאי מייעץ מתוך כוונה למנוע אכזבות במהלך היום.

כיצד תבחרי את מעצב השיער ביום המאושר בחייך?

מומלץ לבקש להסתכל על עבודות קודמות שנעשו על כלות אחרות ביום חתונתן, אין הבטחה גדולה יותר ממראה עיניים. כך תוכלי לבדוק את המעצב אותו את רוצה לבחור. תוכלי לבחון את הגיוון שהוא מציע בתסרוקות כלה, את רמת הגימור ואף תוכלי לבקש המלצות מאותן כלות.

יש לבדוק מול המעצב מהי המדיניות שלו לגבי תסרוקת ניסיון לפני החתונה, כמה זמן לפני תוכלי להגיע. זה חשוב מפני שאם תחליטי על כיוון מסוים וביום הניסיון שלך תגלי כי זה לא נראה עלייך כמו הדוגמנית מהקטלוג יהיה לך זמן לחפש תסרוקת חלופית.

היחס של מעצב השיער ביום החתונה יכול להשפיע רבות על התחושה הכללית שלך בתור כלה, בדקי את רמת השירות אצל מעצב השיער. חשוב מאוגד לבדוק האם ישנן כלות נוספות באותו היום שאת מתכוונת להגיע. אם ישנן כלות רבות וצוות מצומצם אולי כדי שתחפשי מעצב שיער אחר.

לסיכום, מומלץ לבחור את מעצב השיער המקצועי ביותר לעיצוב התסרוקת ביום חתונתך, אם ברצונך לצבוע או לשים תוספות לקראת האירוע רצוי שתקבעי אצל מעצב השיער פגישה לפני יום החתונה כי הרי לא ניתן להספיק טיפולים מעין אלו ביום החתונה.

לקביעת פגישת ייעוץ לתסרוקות כלה מקצועית אצל דניאל לוי, חייגי: 04-871-4440.

דילוג לתוכן