ערכת צבע בהתאמה אישית עד אלייך!
חייגי עכשיו: 0505-714-150

תסרוקת ערב

תסרוקת ערב

תסרוקת ערב היא בד”כ תסרוקת מיוחדת שלא רואים ביומיום על מנת להעניק מראה מיוחד ולא יומיומי. תסרוקת ערב הינה תסרוקת אותה יוכל לעצב מעצב השיער שלך. בד”כ לקוחה המבקשת תסרוקת מיוחדת ממעצב השיער שלה לרגל מאורע משמח ומיוחד בחייה. האירוע המשמח דורש מראה מיוחד של אותה הלקוחה, צילום והנצחת האירוע ייצרו זיכרון מתוק במיוחד כאשר תסרוקת הערב מוצלחת. תסרוקת ערב הינה עטיפה לבגדים החגיגיים והאיפור על הפנים ומהווים מעטפת של ייחודיות מפוארת.
תסרוקת ערב הינה אמצעי להרשמת כלל האורחים באירוע. אירועים מיוחדים כמו: חתונות, בריתות, אירועי חברה, ימי הולדת, מפגשים חברתיים במקומות ציבוריים ומפוארים וכדו’, הינם סיבה מצוינת להגיע למעצב השיער שלך ולעצב תסרוקת מרשימה ומיוחדת.

גלריית עבודות

את תסרוקת הערב שלך כדי שיעצב מעצב שיער מיומן ומקצועי על מנת שהתסרוקת תראה מקצועית ושיהיה לך נוח איתה.

מעצב השיער מניסיונו העשיר יתאים לך ויציע לך מיגוון תסרוקות שיתאימו למבנה הפנים שלך, לצבע השיער, לבגדים שאת אמור ללבוש באירוע וכדו’.

בכל מקרה אם תפני למעצב מקצועי תדעי כי היום יתאים לך תסרוקת המחמיאה לך ולא פחות חשוב שתוכלי להסתדר איתה מבחינת נוחות באירוע עצמו.
סוגי התסרוקות הן רבות ומגוונות ורצוי שתצייני באיזה סוג אירוע את מתכוונת להשתתף. הם השמחה היא משפחתית או שמדובר באירוע מטעם העבודה, מהם הבגדים שקנית לעצמך לכבוד האירוע, שמלה, חליפה, האם תענדי תכשיטים כלשם. כל אלו ועוד פרמטרים אחרים הם אלו שיקבעו את אופי התסרוקת המושלמת לאירוע. ככל שהתסרוקת מהודרת יותר כך בכוונתך לבלוט יותר משאר האורחים, במקרים מעין אלו הלקוחה מקבלת את האורחים או לחילופין קרובה מאוד לחוגגים את האירוע עצמו.

תסרוקת ערב ניתנת להתאמה על כל סוגי השיער, אפילו על שיער קצר. היום ישנם תוספות שיער, קישוטים, אבקות נצנצים המסייעים לעיצוב השיער הקצר. תסרוקות ערב שבהם השיער אסוף הינן תסרוקות שבהם תווי הפנים באים לידי ביטוי בצורה בולטת, במקרים כאלו ניתן לענוד שרשרת מתאימה על הצוואר ו/או לדאוג כי האיפור יהיה בולט ומרשים.
ישנן תסרוקות קלאסיות בהן השיער אסוף בצורה עדינה למדי לעומת תסרוקות ה”מחקות” את העבר (רטרו) והשיער חצי אסוף.

אם ברצוננו להגיע למראה מושלם עם התסרוקת שלנו, אל לנו לבחור אלא מעצב מיומן דיו בתחום. מקצוענות ומקצועיות הם המפתח להצלחת עיצוב התסרוקת, רק מעצב שיער שבניסיונו העשיר צלח בעיצובי תסרוקות לאירועים מיוחדים יוכל להבטיח תוצאות מושלמות גם במקרה שלך. לא כדאי להתפשר בעניין זה כי הרי הראה שלנו באירוע החשוב יקרין על הביטחון העצמי שלנו, אם התסרוקת תהיה מוצלחת ונרגיש את היופי הוא פשוט יקרין החוצה בערב המיוחד שלך וכל הסובבים אותך ישימו לב לכך בוודאות.

 

בתסרוקות ערב פונים רק למומחים, דניאל לוי – מעצבי שיער.
חייגי עכשיו לקביעת פגישה אצל דניאל לוי בטל: 04-871-4440.

דילוג לתוכן