ערכת צבע בהתאמה אישית עד אלייך!
חייגי עכשיו: 0505-714-150

עיצוב שיער עכשווי

עיצוב שיער עכשווי אינו מנת חלקן של רבות מאתנו. רוב רובנו מעדיפים שלא לבלוט בד”כ בחיי היומיום שלנו. אך הכתוב כאן מוקדש לכל אלה שקיצוניות מאפיינת אותם וזה מתבטא בעיצוב שיער עכשווי שהם מבקשים לעצמם.

גדולתו של מעצב שיער מתבטאת בהתאמתו לכל סוגי הלקוחות ולכל בקשותיהם. מעצב שיער מקצועי יהיה מוכן לקראת כל בקשה לעיצוב שיער, עקב בקיאותו בעולם עיצוב השיער ובכל הטרנדים החמים של אותה השנה. נוכל לצפות ממעצב שיער מקצועי להגשים לנו כל חלום בנוגע לעיצוב שיער. 

כל זאת כמובן, בהתייעצות מקדימה עמו.

האם ניתן להגיע עם סוג השיער הספציפי לעיצוב השיער המבוקש?
כמובן, שיכנסו למשוואה זו גורמים נוספים שעלינו להתחשב בהם, אם הגענו למעצב השיער הנכון נוכל להיות רגועים שהוא ידע להתאים לנו עיצוב שיער מושלם לנו עם התחשבות עצומה במה שאנו רוצות לראות בתוצאה הסופית.

אז בכל הנוגע לעיצוב שיער עכשווי נוכל לגלות צבעים עזים, תספורות א-סימטריות, שילובי גוונים לא רגילים בשיער, חיתוכים לא קונבנציונלים בשיער וכדו’.

גלריית עבודות

לרוב, הסיבות שנרצה עצוב שיער מודרני הינן משותפות לכולנו: חיפוש אחר מראה קיצוני, הרצון להיות בולטת ונראית הרבה יותר מאחרים בכל מקום שאליו תלכי, הרצון לשנות את מה אנו משדרות, מהפך בחיים האישיים, להיות עם היד על הדופק בכל הנוגע לטרנדים האחרונים בעיצובי השיער.

למרות שרבות מאתנו היו רוצות לעצמן עיצוב שיער עכשווי, מעטות מהן בלבד ויעצבו את שיערן בסגנון כזה. לרבות מאתנו עיצוב שיער קיצוני מושך תשומת לב רבה, כמובן שלרצות למשוך תשומת לב כה רבה בד”כ מלווה בביטחון עצמי גבוהה. בטחון בעובדה שעיצוב שיער קיצוני הוא יפה מושך והכי חשוב, באופנה.

ישנן כמה עיצובי שיער הנחשבים לאופנתיים במיוחד השנה:

1. עיצוב שיער הנקרא “פאנק”, עיצוב שיער זה לקוח מיטב תצוגות האופנה והשיער העולמיות. לא בטוח שתהיינה רבות על עיצוב קיצוני שכזה. עם זאת, אולי אלה חדשות מצוינות לאלה שתעצבנה בצורה זו את שיערן ובכך הן תהיינה מיוחדות מבחינת המראה לעומת האחרות?

2. ההשפעה המכרעת של עיצוב השיער האירופאי נותנת את אותותיה בכל העולם השנה. העיצוב המודרני 2012 בא לידי ביטוי בתספורות א-סימטריות וצביעת השיער בצבעים בולטים וזועקים.

3. טכניקת צביעת השיער בשתי שכבות. כמובן, שני הגוונים אמורים להגיע מאותה משפחת צבעים כך שבעצם הצביעה היא באמצעות 2 גוונים שונים. המטרה בטכניקת צביעה מעין זו, היא הדגשת קווים בתספורת, הענקת תחושת עומק בשיער, הענקת אשליית נפח בשיער. ושימוש בטכניקה עכשווית ואופנתית למדי.

דניאל לוי מעצב השיער בקיא ומעודכן בכל עיצובי השיער החדשים וביצוען. דניאל לוי מתעדכן לעיתים קרובות בכל התערוכות והתצוגות החשובות בעולם. כל זאת, על מנת לתת לך, הלקוחה, את השרות המקצועי והעדכני ביותר.

מעוניינת בעיצוב שיער עכשווי?
לקביעת פגישה אצל דניאל לוי מעצבי שיער, התקשרי עכשיו: 04-8714440

דילוג לתוכן